podlahy

Právě se nacházíte: >> úvodní stránka >> Parkety >> Renovace parket

Renovace parketMnoho starších bytů je vybaveno parketovou podlahou. Nedostatečná údržba, překrytí koberci či projevy stáří můžou vážně poškodit její části a celá plocha působí nevzhledně. Současné trendy se vrací k přírodním materiálům a dřevěné podlahy se dostávají do popředí zájmů. Při rekonstrukci interiéru tak nemusíte uvažovat o náročné kompletní výměně celého povrchu. Renovace parket může představovat relativně snadnou a finančně příznivou variantu.


Typický vzor skládaných parket dodá každému interiéru útulný pocit. Dřevo je velmi příjemný materiál, přirozená barva i struktura let se hodí k jakémukoli vybavení. U staršího nábytku i v moderně zařízeném bytě působí nerušivě. Parkety mají výborné izolační vlastnosti. Dobře tlumí hluk i izolují teplo.


Renovace parket představuje obroušení povrchu celé podlahy, aplikaci speciálních látek, které se zapustí do materiálu dřeva. Vrchní vrstva se lakuje nebo ošetřuje speciálními oleji či vosky, aby znovu získala vysokou odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Poškozené díly je možné vyměnit, často se doplňuje i lem.


Oprav podlah se nemusíte obávat. Nabízíme vám naše profesionální služby a zkušenost. V oboru renovace a pokládky podlah se pohybujeme s letitou praxí, máme k dispozici veškeré vybavení a materiály. Rádi vám přiblížíme konkrétní postupy a možnosti oprav nebo renovace vašich podlah. Při práci pak provádíme jednotlivé úkony s maximální pečlivostí. Dodržujeme sjednané termíny i cenu.


>> POKLÁDKA PARKET

>> ZPĚT NA PARKETY

2011 - 2017 © Tomáš Heřman | podlahy a podlahové krytiny | Podlahy České Budějovice www.podlahy-herman.com