podlahy

Právě se nacházíte: >> úvodní stránka >> Plovoucí podlahy >> Pokládka podlah

Pokládka podlahPři rekonstrukci interiéru nebo dokončování novostaveb je důležitým bodem i volba vhodné podlahové krytiny. Plovoucí podlahy jsou dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších variant. Lamely jsou vyrobeny s vysokou odolností vůči mechanickému opotřebení i vlhkosti. Správně položená krytina má dlouhou životnost, vyniká barevnou i tvarovou stálostí. Plovoucí podlahy jsou vhodné do všech typů interiérů - obývacích pokojů, kuchyní, chodeb, ale i na místa kanceláří, veřejných prostor.


Nabízíme vám dodávku a kompletní služby pokládky. Specializujeme se na pokládky podlah, můžeme vám dát k dispozici profesionální zkušenost, vybavení i přístup k nejnovějším postupům. Při práci postupujeme podle dohodnutých termínů, vždy se snažíme vyjít vstříc vaší časové dispozici. Postupujeme pečlivě, využíváme pouze osvědčené kvalitní materiály od srovnání základní plochy až po dokončovací úpravy.


Ušetřete si čas i zbytečné starosti navíc. Zajistíme pro vás kompletní služby. Podle vzorníku si jednoduše vyberete barvu a strukturu podlahy. Veškerý materiál dodáme na místo, zajistíme pokládku i následný úklid. Doporučíme vám vhodnou údržbu, čisticí prostředky i řešení možného poškození. Profesionálně položená podlaha si zachovává dobré vlastnosti s dlouhodobým trváním a bude garancí krásného a kvalitního povrchu v celém interiéru.


>> ZPĚT NA PLOVOUCÍ PODLAHY

2011 - 2017 © Tomáš Heřman | podlahy a podlahové krytiny | Podlahy České Budějovice www.podlahy-herman.com