podlahy

Právě se nacházíte: >> úvodní stránka >> Parkety >> Pokládka parket

Pokládka parketV řadě interiérů padne volba podlahové krytiny na plovoucí podlahy. Parkety však představují odolnější a efektnější variantu. Tak jako u plovoucí podlahy pracují s přirozenou strukturou a barvou dřeva. Navíc ale využívají typický skládaný vzor. Zajímavé střídání dílů dodává interiéru vyšší styl. Je vynikajícím doplňkem k modernímu vybavení, ale i staršímu nábytku.


Materiál dřeva má navíc vynikající tepelně izolační vlastnosti. Výborně tlumí hluk a má velkou odolnost vůči mechanickému poškození. Parkety je, na rozdíl od lamel plovoucích podlah, možné upravovat oleji a vosky. V případě potřeby snadno oživíte barvy, dodáte lesk i zvýrazníte strukturu. Samozřejmě velikou výhodou je i odolnost vůči vodě a vlhkosti. Případné poškozené díly je možné relativně snadno vyměnit.


Při práci na pokládce parket je třeba dodržet specifický postup. Jedině tak podlaha splní očekávané vlastnosti a zachová si dlouhou životnost. Nabízíme vám naše služby od pomoci při výběru materiálu, jeho dodávky až po samotnou realizaci pokládky. Při práci postupujeme ohleduplně, dbáme na pečlivou přípravu podkladu. Zajistíme dodávku veškerého potřebného materiálu včetně zakončovacích lišt a lemování. Kdykoli se na nás obraťte, doporučíme vám vhodné typy podlah s ohledem na jejich odolnost, náročnost na údržbu, cenové relace i životnost.


>> RENOVACE PARKET

>> ZPĚT NA PARKETY

2011 - 2017 © Tomáš Heřman | podlahy a podlahové krytiny | Podlahy České Budějovice www.podlahy-herman.com