podlahy

Právě se nacházíte: >> úvodní stránka >> Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahyPlovoucí podlahy v sobě spojují krásný design, vysokou variabilitu využití a snadnou údržbu. Jejich pořízení není finančně náročné.


Moderní technologie při výrobě zlepšují dobré vlastnosti dřeva a přichází s funkční odolnou kombinací. Jednotlivé lamely do sebe hladce zapadají, při správném uložení dokonale těsní. Plovoucí podlahy i na frekventovaných místech neztrácí vzhled, jsou barevně i tvarově stálé. Velkou výhodou je možnost snadné výměny poškozené lamely.


Nabízíme vám kompletní služby při dodání podlah včetně odborné pokládky podlah. Z bohatého vzorníku můžete vybírat podlahy v přirozené barvě dřeva, možností jsou i moderní výrazné dekory. K podlahám vám nabízíme i lemovací lišty. V případě vašeho zájmu jsme schopni vám nejen dodat veškerý potřebný materiál, ale provést práce s přípravou podkladu a položením hlavní vrstvy.


Plovoucí podlahy jsou vhodnou krytinou pro obývací pokoje, dětské pokoje, ale i chodby nebo kuchyně. Bohatý výběr dekorů vám pomůže podlahu dokonale přizpůsobit představám o podobě vašeho interiéru. Při zachování základní péče si materiál zachovává dokonalý vzhled s dlouhou životností.


>> POKLÁDKA PODLAH

2011 - 2017 © Tomáš Heřman | podlahy a podlahové krytiny | Podlahy České Budějovice www.podlahy-herman.com