Obkládání schodů

Dřevěné / Vinylové / Laminátové

V rámci naší činnosti pokládky podlahových krytin Vám nabízíme také obkládání schodů v regionu České Budějovice a jižní čechy, ať se jedná o renovaci nebo o nové schodiště.

Při obkládání schodů využíváme jak dřevo, tak obkladové systémy QuickStep a TopStepvinyl nebo laminát. Tyto systémy lze použít na obklad všech druhů schodišť (rovné, točité, se schodovými výstupky či bez nich, zapuštěné či nezapuštěné) a také na veškeré podklady (beton, kámen, teraco, dřevo, ocel).

Výsledkem je schodiště bezespárová, jehož barva bude sladěna s barvou Vaší podlahy.

Pokud tedy toužíte po dokonalém schodišti, využijte našich služeb a nechte si vytvořit krásný obklad Vašich schodů

Garantujeme dlouhou životnost a stálobarevnost schodů. Odolnost vůči oděru, nárazu, UV záření.

Ať zvolíte dřevěný obklad nebo laminát, máte vždy na výběr ze široké palety barevných odstínů a u laminátu navíc různé dekory jako kámen, dlažba, beton a další. Nabízíme sladění celého interiéru a vyrovnání výškových nerovností schodů.

Obklady vyžadují údržbu dle zvoleného materiálu. Laminát je takřka bezůdržbový. Dřevěný obklad stačí je pravidelně vysávat nebo setřít vlhkým hadříkem a občas obnovit jeho krásu některým z produktů OSMO.

Obklady schodů vyžadují preciznost a odborné znalosti. Naše firma disponuje zkušenými a kvalifikovanými řemeslníky, kteří zajistí perfektní provedení, aby vaše schody vypadaly nejen skvěle, ale měli i správné nášlapné vlastnosti.