podlahy

Právě se nacházíte: >> úvodní stránka >> Laminátové podlahy Quick Step

Laminátové podlahy Quick StepLaminátové podlahy Quick Step spojují vysokou praktickou hodnotu s krásným vzhledem. Největší výhodou podlah je však způsob pokládky. Jednotlivé lamely využívají přesný zámkový systém. Pokládka probíhá tedy velmi rychle a jednoduše. Části podlahy na sebe přesně navazují. Olištováním a zasazením vnitřních nebo vnějších rohů vzniká jednolitá vrstva bez znatelných spojů. Pro instalaci není třeba uzpůsobit materiál, nepracujete ani s lepidlem, tmelem nebo jinými spojovacími prvky. Bez spojovacích prvků je pak velmi snadné kteroukoli část podlahy vyjmout a vyměnit. Při nešťastném poškození lamely nemusíte čekat na odbornou firmu a bát se vysoké částky za opravy. V případě potřeby je možné zcela odejmout také celou podlahu a materiál využít v jiné místnosti.


Nejoblíbenější jsou designy dřeva, které dokáží přesně imitovat masivní celodřevěné podlahy. Laminátové podlahy jsou však výrazně levnější a odolnější. Pevně uzavřené díly můžete běžně stírat i luxovat. Lamely jsou odolné vůči mechanickému opotřebení, ale také vůči vlhkosti, vodě, domácí úklidové chemii.


Pokládku podlah je možné zvládnout samostatně, přesto vám samozřejmě s dodáním materiálu nabízíme i naše služby. Úpravu a vyrovnání podkladového povrchu i samotnou instalaci provádíme přesně podle zadání. Náš čas přizpůsobíme vašim možnostem.


2011 - 2017 © Tomáš Heřman | podlahy a podlahové krytiny | Podlahy České Budějovice www.podlahy-herman.com