Dřevěné podlahy

Masivní nebo vícevrstvé vhodné pro podlahové topení

Zakládáme si jak na kvalitě zpracování samotné instalace, tak na kvalitě použitého materiálu. Pokládáme a zajišťujeme prodej dřevěných podlah prověřené značky ESCO. Podlaha tohoto výrobce zaručuje špičkovou kvalitu a dlouhou životnost.

Pokládáme dřevěné podlahy pro České Budějovice a jižní Čechy. Dřevěné podlahy dodávají do vašeho domova jedinečnou eleganci a teplý, přírodní pocit. Jsou symbolem trvanlivosti a krásy, která vydrží generace. Dřevěnou podlahou zhodnotíte Vaši nemovitost.

Naše dřevěné podlahy mají převážně povrchovou úpravu za použití OSMO produktů a jsou odolné vůči běžnému opotřebení a škrábancům. Dřevěná podlaha získává časem přirozenou patinu a je možné ji kdykoliv přebrousit a nalakovat nebo napustit speciálními tvrdými vosky.

Dřevěné podlahy vyžadují snadnou údržbu. Stačí je pravidelně vysávat nebo setřít vlhkým hadříkem a občas obnovit jejich krásu některým z produktů OSMO.

Dřevěné podlahy jsou k dispozici v široké škále vzorů, barev, což umožňuje vybrat si podlahu, která nejenom splňuje vaše praktické potřeby, ale také dokáže doplnit design vašeho interiéru.

Dřevěné podlahy jsou ve formě prken – masivní, dvouvrsvé nebo třívrstvé – vhodné pro podlahové topení. Jejich pokládka vyžaduje odborné zkušenosti a praxi. Obraťe se na nás.